Kulucka Club
2021 - Baskı Önizleme

+- Kulucka Club (http://www.kuluckaclub.com)
+-- Forum: KULUCKA CLUB (http://www.kuluckaclub.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: KARA TAHTA / TEŞEKKÜR-TEBRİK (http://www.kuluckaclub.com/forumdisplay.php?fid=38)
+---- Forum: ÜYELERİMİZİN İSTEKLERİ (http://www.kuluckaclub.com/forumdisplay.php?fid=986)
+---- Konu Başlığı: 2021 (/showthread.php?tid=8388)2021 - Ömer Kalem - 01-01-2021

Merhaba arkadaşlar, uzun zaman önce tavuk beslemiştim ve o vakitler kuluçka sitelerindeki arkadaşlarımız çok aktif bir şekilde sitede paylaşımlar yapıyordu, her sabah günaydın mesajları ardarda geliyordu, herkes yeni kümesler yapıyor ve paylaşıyor, yurt dışından yeni ırkların yumurtalarının gelmesi heyecanla bekleniyor, yumurtaların çıkım günü resimler ve yorumlar ayrı bir heyecan, çıkım günü sevimli civcivlerin fotoğraflarının paylaşımları bizi çok mutlu ediyordu, fakat daha sonraki yıllarda benimde iş yoğunluğum nedeniyle fazla ziyaret edemediğim, arkadaşlarımızın iş yoğunluğu sebebiyle kanatlı severlerin sitelerinde eski paylaşımlar görünmez oldu. 
Kuluçka Clup sitemizin eski günlerde olduğu gibi aktif olması temennisiyle tüm arkadaşlarıma selam eder, 2021 yılının sağlıklı, mutlu, huzurlu ve hayırlı bir yıl olmasını Yüce Rabbimden temenni eder, hayırlı cumalar dilerim.


Cvp: 2021 - A.Ümit GÜNENDİ - 01-01-2021

Sizinde Yeni yılınız kutlu olsun Ömer bey,
Evet haklısınız artık tavuk , kuluçka konusundaki siteler eski yoğunluğu olmadığı gibi paylaşımlarda yok denecek kadar az.


Cvp: 2021 - Ömer Kalem - 01-01-2021

(01-01-2021, Saat: 04:08 PM)A.Ümit GÜNENDİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizinde Yeni yılınız kutlu olsun Ömer bey,
Evet haklısınız artık tavuk , kuluçka konusundaki siteler eski yoğunluğu olmadığı gibi paylaşımlarda yok denecek kadar az.

Genç kardeşlerimizinde kanatlılara olan ilgilerinin artmasıyla ilerki zamanlarda daha fazla paylaşım ve kaynaşma olur inşaallah.