Kulucka Club
Civciv (Yarka) büyütme ünitem 2 - Baskı Önizleme

+- Kulucka Club (http://www.kuluckaclub.com)
+-- Forum: KULUCKA CLUB FİKİR VE TASARIM MERKEZİ (http://www.kuluckaclub.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Forum: CİVCİV VE BÜYÜTME ÜNİTELERİ (http://www.kuluckaclub.com/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Konu Başlığı: Civciv (Yarka) büyütme ünitem 2 (/showthread.php?tid=7745)

Civciv (Yarka) büyütme ünitem 2 - Mehmet İnsel - 06-06-2016

Isıtmalı civciv büyütme ünitesinde belli boya gelen ısı ihtiyacı kalmayanları bu kafese aktarıyorum. Su deposu ve sulukları var, kapaklar amortisör ile açılıp kapanıyor, el ile tutmaya gerek kalmıyor... Taban yarısı sutut ile boyanmış sunta, diğer yarısı 1x1 cm tel, üzerinde mini bir tünek... Yem şimdilik asılı duruyor, onada sabit bir çözüm düşünüyorum, daha ileride dışarıya çıkıp güneşlenip hava alabilmeleri için duvara delik açarak dış gezinti alanına geçiş yapmalarını sağlayacağım... Teşekkürler...

Cvp: Civciv (Yarka) büyütme ünitem 2 - Furkan POLAT - 06-06-2016

(06-06-2016, Saat: 12:42 PM)Mehmet İnsel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Isıtmalı civciv büyütme ünitesinde belli boya gelen ısı ihtiyacı kalmayanları bu kafese aktarıyorum. Su deposu ve sulukları var, kapaklar amortisör ile açılıp kapanıyor, el ile tutmaya gerek kalmıyor... Taban yarısı sutut ile boyanmış sunta, diğer yarısı 1x1 cm tel, üzerinde mini bir tünek... Yem şimdilik asılı duruyor, onada sabit bir çözüm düşünüyorum, daha ileride dışarıya çıkıp güneşlenip hava alabilmeleri için duvara delik açarak dış gezinti alanına geçiş yapmalarını sağlayacağım... Teşekkürler...

Senin yerleri görünce kendiminkileri hor görmeye başladım abi çıtayı Evereste çıkardin Smile

Cvp: Civciv (Yarka) büyütme ünitem 2 - Mehmet İnsel - 06-06-2016

(06-06-2016, Saat: 02:14 PM)Furkan POLAT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2016, Saat: 12:42 PM)Mehmet İnsel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Isıtmalı civciv büyütme ünitesinde belli boya gelen ısı ihtiyacı kalmayanları bu kafese aktarıyorum. Su deposu ve sulukları var, kapaklar amortisör ile açılıp kapanıyor, el ile tutmaya gerek kalmıyor... Taban yarısı sutut ile boyanmış sunta, diğer yarısı 1x1 cm tel, üzerinde mini bir tünek... Yem şimdilik asılı duruyor, onada sabit bir çözüm düşünüyorum, daha ileride dışarıya çıkıp güneşlenip hava alabilmeleri için duvara delik açarak dış gezinti alanına geçiş yapmalarını sağlayacağım... Teşekkürler...

Senin yerleri görünce kendiminkileri hor görmeye başladım abi çıtayı Evereste çıkardin Smile

Estağfurullah birbirimize hoş fikirler verebiliyorsak ne mutlu, teşekkürler...

Cvp: Civciv (Yarka) büyütme ünitem 2 - Tamer Sezen - 06-06-2016

Çok iyi olmuş. hayırlı olsun.

Cvp: Civciv (Yarka) büyütme ünitem 2 - Mehmet İnsel - 06-09-2016

(06-06-2016, Saat: 03:56 PM)Tamer Sezen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok iyi olmuş. hayırlı olsun.

Teşekkür ederim...

Cvp: Civciv (Yarka) büyütme ünitem 2 - Murat Gülcek - 06-10-2016

Çok güzel olmuş elinize sağlık, güle güle kullanın.

Cvp: Civciv (Yarka) büyütme ünitem 2 - Mehmet İnsel - 06-22-2016

(06-10-2016, Saat: 09:05 AM)Murat Gülcek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş elinize sağlık, güle güle kullanın.

Teşekkür ederim...

Cvp: Civciv (Yarka) büyütme ünitem 2 - Ertuğrul GÜRSOY - 02-26-2018

(06-06-2016, Saat: 12:42 PM)Mehmet İnsel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Isıtmalı civciv büyütme ünitesinde belli boya gelen ısı ihtiyacı kalmayanları bu kafese aktarıyorum. Su deposu ve sulukları var, kapaklar amortisör ile açılıp kapanıyor, el ile tutmaya gerek kalmıyor... Taban yarısı sutut ile boyanmış sunta, diğer yarısı 1x1 cm tel, üzerinde mini bir tünek... Yem şimdilik asılı duruyor, onada sabit bir çözüm düşünüyorum, daha ileride dışarıya çıkıp güneşlenip hava alabilmeleri için duvara delik açarak dış gezinti alanına geçiş yapmalarını sağlayacağım... Teşekkürler...

eline sağlık.beğendim