Kulucka Club
Civciv büyütme ünitem... - Baskı Önizleme

+- Kulucka Club (http://www.kuluckaclub.com)
+-- Forum: KULUCKA CLUB FİKİR VE TASARIM MERKEZİ (http://www.kuluckaclub.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Forum: CİVCİV VE BÜYÜTME ÜNİTELERİ (http://www.kuluckaclub.com/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Konu Başlığı: Civciv büyütme ünitem... (/showthread.php?tid=7738)

Civciv büyütme ünitem... - Mehmet İnsel - 06-05-2016

Arkadaşlar sizlerin de katkıları ile herkes den bir fikir edinerek bende civciv büyütme ünitesi yaptım. Çok yönlü kullanım için bazı ekleme/çıkarmalar yaptım. Herkese teşekkürler...

Cvp: Civciv büyütme ünitem... - Yunus YAZAN - 06-05-2016

Çok güzel olmuş inşallah emeginizin karşiligini alirsiniz

Cvp: Civciv büyütme ünitem... - A.Ümit GÜNENDİ - 06-05-2016

Güzel olmuş güle güle kullanın, ama yerleştirdiğiniz yer biraz yüksek olmamış mı, yemleme ve temizlik zamanı sıkıntı olur diye düşünüyorum. Ön taraf da bulunan kaplama naylon ise buna neden gerek duydunuz, naylon ile kapattığınızda havasız bir ortam oluşturur.

Cvp: Civciv büyütme ünitem... - Furkan POLAT - 06-05-2016

hazır üniteler kadar sağlam ve iş görür olmuş tek sıkıntı koydugunuz yer ve altına bir gübre tavası gerçekten çok hoş olmuş oraya koydugunuz yarkalar baya büyük orda günlük civciv dahi bakabilirsiniz ..
saygılarımla

Cvp: Civciv büyütme ünitem... - Serkan TASCİ - 06-05-2016

Emeğinize sağlık, güzel olmuş. Kullandıkça eksik yanları görüp düzeltirsiniz.

Cvp: Civciv büyütme ünitem... - Cihat özkan - 06-06-2016

güzel olmuş .......Wink

Cvp: Civciv büyütme ünitem... - Mehmet İnsel - 06-06-2016

(06-05-2016, Saat: 06:24 PM)Yunus YAZAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş inşallah emeginizin karşiligini alirsiniz
Teşekkürler...

(06-05-2016, Saat: 06:32 PM)A.Ümit GÜNENDİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel olmuş güle güle kullanın, ama yerleştirdiğiniz yer biraz yüksek olmamış mı, yemleme ve temizlik zamanı sıkıntı olur diye düşünüyorum. Ön taraf da bulunan kaplama naylon ise buna neden gerek duydunuz, naylon ile kapattığınızda havasız bir ortam oluşturur.

Selamlar gerçekten yüksek bir yer, kümes içine monte ettiğimden böyle tercih ettim. Aksi takdirde tavuklar üzerine tünemeyi çok seviyorlar ve biriken dışkı deforme ediyor, o yüzden yüksek oldu... Naylonlar soğuk havalara bir önlem, kış ve ilk bahar oldukça soğuk oluyor buralarda, tamamen kapamıyorum, gerektiğinde bütünüyle söküyorum. Teşekkürler...

(06-05-2016, Saat: 06:38 PM)Furkan POLAT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hazır üniteler kadar sağlam ve iş görür olmuş tek sıkıntı koydugunuz yer ve altına bir gübre tavası gerçekten çok hoş olmuş oraya koydugunuz yarkalar baya büyük orda günlük civciv dahi bakabilirsiniz ..
saygılarımla

Gerçekten yüksek oldu, gübre tavasını reklamcıların dış cephe kaplamasından yaptım, iş yerimde kuluçka makinasının yanında cimukanın mini kafesi var ilk 10 gün orada bakıyorum, bu 2. kafesim 10 günlükten bu boya kadar bu kafeste, sonraki aşama için 3. bir kafes yaptım, onu da paylaşacağım sizlerle. Teşekkürler...

(06-05-2016, Saat: 10:11 PM)Serkan TASCİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeğinize sağlık, güzel olmuş. Kullandıkça eksik yanları görüp düzeltirsiniz.

Teşekkür ederim...

(06-06-2016, Saat: 02:24 AM)Cihat özkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel olmuş .......Wink

Teşekkür ederim...

Cvp: Civciv büyütme ünitem... - Çağrı Çınar - 03-05-2018

(06-05-2016, Saat: 04:24 PM)Mehmet İnsel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar sizlerin de katkıları ile herkes den bir fikir edinerek bende civciv büyütme ünitesi yaptım. Çok yönlü kullanım için bazı ekleme/çıkarmalar yaptım. Herkese teşekkürler...

Mehmet bey çok güzel olmuş. Güzel günlerinizde kullanın. Ne kadara yaptınız bu kümesi? Ben de düşünüyorum böyle bir civciv büyütme kümesi. Hobiye yeni başlıyorum  Big Grin

Civciv büyütme ünitem... - abdullah bulut - 03-06-2018

Hayirli olsun allah emeginizi bosa çıkarmasın

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi